PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273448}

Kaktus

Le Cactus
6,0 474
oceny
6,0 10 1 474
Kaktus
powrót do forum filmu Kaktus

oglądałem filmy, które są o wiele gorsze, a noty mają wyższe.
Ogólnie film nie jest dziełem sztuki ale ma kilka śmiesznych scen.

ocenił(a) film na 8
Zerrgan

Zgadzam sie. Ogladalem nie dawno i sie nie przecietnie smialem.
Sa "komedie", ktore wogole mnie nie smiesza. Ten film powinien miec wyzsza ocene.

Chelios_2

Jeśli już uważasz za stosowne wypowiadać się publicznie, to staraj się robić to w miarę poprawnie, bo wypowiedź składająca się z dwóch linijek tekstu, która zawiera dwa poważne błędy ortograficzne (nie przeciętnie i wogóle) oraz jeden błąd składniowy ( się .... śmiałem) nie jest wiarygodnia również co do treści i nikogo nie przekonuje.

kaceli

Co się tak czepiacie błędów? To strona filmowa, a nie o błędach językowych, każdemu może się zdarzyć, treść dla mnie zrozumiała, a jeśli Ty nie potrafisz doszukać się w tym czegoś sensownego, to zachowaj ten fakt dla siebie, wypowiedz się na temat filmu. Pozdrawiam

Kozulla

Dobrze napisane!!! A co do filmu to mi się podobał i z czystym sumieniem daje 6/10 Amen! ;)

kaceli

Chyba jakiś polonista z marnej podstawówki.... zapomniał że wrócił z roboty , albo na lekcji siedział na Filmwebie!!!

kaceli

Jeśli już się tak czepiasz błędów polonisto od siedmiu boleści, to wytłumacz mi proszę co znaczy słowo "wiarygodnia".

kaceli

Nie czepiaj się go, może to młody uczeń Yody.

ocenił(a) film na 8
Zerrgan

Śmieszna komedyjka,bardzo lubię francuskie filmy.Polecam i daję 8/10

ocenił(a) film na 7
oslik

bronicie kina europejskiego i macie rację, film naprawdę tajny, właśnie leci na kanale polsat film, pozdrawiam

oslik

Ja również

ocenił(a) film na 9
Zerrgan

Bardzo fajny film, humor niebanalny, akcja "żwawa" :) ja również bardzo cenię sobie francuskie filmy, szczególnie komedie. Widziałam już go kilka razy i jeszcze chętnie obejrzę.

Zerrgan

Również uważam, że to bardzo fajny film.

Catth

Ja również

Zerrgan

Właśnie, sympatyczny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones