PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38361}

Markiza Angelika

Angélique, marquise des anges
7,2 5 430
ocen
7,2 10 1 5430
Markiza Angelika
powrót do forum filmu Markiza Angelika

W kinach ten film był od 15 lat. Będąc dzieckiem oglądałem go w telewizzji z rodzicami którzy nie byli dokońca pewni czy jest on dla mnie dobry "ze względu na s ceny".Następnego dnia była powtórka i patrzyłem na ten obraz u naszej sąsiadki która zasłaniała mi oczy w odpowiednich momentach...Ale w fajnych czasach przyszło mi się wychowywać! Przepiękny kostiumowy film, niezwykle plastyczny. A Angelika tak śliczna, że chyba można wybaczyć jej wszystkie potknięcia. No nie?

Winnetou28

To prawda:-) Ja tez wychowana na tym filmie, uwielbialam ten film i JA, a w Robercie Hossein (Zofre) sie prawie zakochalam;-)

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Czasami przeraża mnie upływ czasu. Człowiek się zmienia, nieraz zaczyna brakować sił, wielu ludzi wpada w depresję. Ale wystarczy że zerkniemy na taki film! Tam na ekranie pląsa jak zwykle brzoskwiniowala Angelika, biega Sorbon i troskliwie spogląda Jofre. Na dwie godziny cofamy się w czasie i obcujemy z piratami, szlachetnymi łotramii, ślicznotami o maślanych oczach. To niesamowita i błogosławiona magia kina...

Winnetou28

To fakt, magia kina...to cudowne, ze mozemy dzieki filmom, zwlaszcza dobrym filmom przezywac cos wznioslego, cos wzuszajacego, a czasem ubawic sie po smutnym dniu. Pozdrawiam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones