PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118644}
6,3 102 609
ocen
6,3 10 1 102609
3,5 11
ocen krytyków
RRRrrrr
powrót do forum filmu RRRrrrr!!!

1/10

ocenił(a) film na 1

Porażka i nieporozumienie ,jeden z najgłubszych filmów jakie oglądałem,po co ktoś kręci takie gnioty.wstyd i żenada

christos_2

A to jest "najgłubsza" wypowiedź jaką czytałem.

DziadziaMET

haha miałem to samo napisać ale ktoś mnie ubiegł... :D

ocenił(a) film na 9
DziadziaMET

dołączam się do przedmówcy ;]

A film jest genialny!

ocenił(a) film na 1
christos_2

Dziadzia_MET ,popełniłem błąd mea culpa,ale osoba która nazywa SAW V arcydziełem jest chyba niewidoma(z całym szacunkiem dla ludzi niewidomych)albo niewiele w życiu widziała i godzi w prawdziwe arcydzieła filmowe.

ocenił(a) film na 8
christos_2

Po prostu nie lubisz tego typu komedii i tyle, nie musisz od razu walic komentarza "po co ktoś kręci takie gnioty.wstyd i żenada" ;) Każdy lubi co innego, proste

ocenił(a) film na 10
christos_2

hahah Stary to Twoj poziom inteligencji zatrzymal sie pewnie na takich filmach jak American Pie itp.Fakt do takich wlasnie mega komedii jak RRRrrrr trzeba dorosnac-az mi zal Ciebie-hahah.Film poprostu niszczy

ocenił(a) film na 1
lukatama

Jeżeli ma się intelekt przedszkolaka(bo na takim poziomie jest tam humor)to może i film niszczy,ale dla ludzi o wysublimowanym smaku jest to zwykły śmieć,którym nie warto głowy sobie zawracać.Widzę też nie nie rozumiesz pojęcia Mega komedia...Jeden lubi zapach kwiatów,drugi skarpet.

ocenił(a) film na 10
christos_2

Stary raczej jestes w baaaardzo debilnym bledzie jesli chodzi o Twoj Poglad czyli np Rejs twoim zdaniem tez jest zjeb.... tak?hahaha.Koles dorosnij naprawde dorosnij

ocenił(a) film na 1
lukatama

Po pierwsze nie jestem Twoim kolesiem.Co ma Rejs do tego filmu??Rejs jest filmem genialnym w swojej prostocie,aczkolwiek nie każdy rozumie satyrę w nim zawartą.Nie Tobie sądzić czy jestem w błędzie czy nie,mam prawo wyrazić swoją opinie i tak zrobiłem a że to się Tobie nie podoba to już Twój problem.Nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to nie mów,nie każdy myśli tak jak Ty.Podobał Ci się film,spoko,ale to nie znaczy,że każdemu ma się podobać bo Ty tak chcesz.

christos_2

Chyba przy tych pozniejszych wypowiedziach chcesz pokazac umiejetnosc pisania ladnych słow i ich ważkość, ale czy nie widzisz tej inności w tym filmie? To jest głupia komedia, ktora w tej glupocie ma niesamowity poziom. Nie oceniaj i nie porownoj np RRRrrrr!!! z Lista Schindlera ( widzialem ze masz ja w ulubionych) Bo jesli osadem ma byc porownywanie roznych gatunkow kina (w szerokim pojeciu) to chyba wiekszosc filmow bylaby , jak napisales " gniotami".
Zalozmy jesli mialbym porowanac moje najlepsze filmy jakimi sa Pulp Fiction, Mulholland Drive lub seriale miasteczko twin peaks, 6 stop pod ziemia, z innymi gatunkami kina na tej samej szali, to wiekszosc w mojej ocenia wypadlaby slabo.

RRRrrrr jak dla mnie to niesamowita rozrywka z glupimi tekstami.

Pozdrawiam i zycze łagodniejszego podejscia co do niektorych gatunkow i doszukania sie czegos fajnego...

christos_2

Po co się je kręci? Żeby oglądały je ze śmiechem takie gnioty jak ja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones