PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118644}
6,3 102 597
ocen
6,3 10 1 102597
3,5 11
ocen krytyków
RRRrrrr
powrót do forum filmu RRRrrrr!!!

to był tak nudny i kiepski film ze sie nie da
wogole bez pomyslu zdecydowanie nie polecam
sadze ze tylko to jest tylko strata czasu

ocenił(a) film na 9
ewa145

a ja powiem, że to film nie dla każdego. Jeśli należycie do osób, tak jak koleżanka z góry, którzy "głupio śmieszne" filmy uważają za stratę czasu, wtedy darujcie sobie oglądanie. Jednak ja nie mogłam przestać się śmiać ;PP Trzeba umieć docenić ten typ komedii, ale nudnym nie można go nazwać. Radzę zajrzeć do słownika i poszukać więcej przymiotników, a nie odradzać komuś film, bo Twoim zdaniem jest "nudny" ;P

ocenił(a) film na 8
Adele1313

O niebo lepszy od "Kevin sam w domu"

ocenił(a) film na 9
ewa145

A oglądałaś go z lektorem, dubbingiem czy napisami? Osobiście polecam z dubbingiem, po obejrzeniu tego filmu z lektorem miałam takie samo przemyślenie .

ocenił(a) film na 9
Anna_

Obejrzałam z napisami, ale to było po tym, jak widziałam film z dubbingiem, więc właściwie nie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Jednak we wcześniejszych wypowiedziach można doczytać się, że fim trzeba obejrzeć z dubbingiem, chyba, że znasz Francuski bardzo bardzo dobrze :D Tak to już jest, że głos dodaje "śmieszności" wypowiadanym kwestiom :)

ewa145

ewa145 jest mi przykro ze nie rozumiesz filmu ...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . ________
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\

DziadziaMET

ogladalam ten film ze dwa razy i faktycznie jest głupi ale nie mozna powiedziec ze jest smieszny ! kompletnie przewidywalny i tyle wrecz zenujacy i denny
ja tylko tyle powiem ze go zdecydowanie odradzam
uwaazam ze lepiej obejzec naprawde smieszny dobry film niz jakies bohomazy

ocenił(a) film na 9
ewa145

film jest już kultowy !!!! pozdro dla adamów :) może ewa145 nieczaji tych ewek...? bo się wszystkie nazywają jak ona

ocenił(a) film na 10
DziadziaMET

Film jest przewidywalny? No co ty nie powiesz!

ocenił(a) film na 4
ewa145

fakttycznie ten film byl kiepski i szkoda ze takie filmy uchodza dla was za kultowe, bop jest tyle filmow wartych zobaczenia a ewa145 ma racje to jest strata czasu.
pozdro dla ewy145;)

jusizd

naucz się pisać, jeśli dla ciebie takie filmy nie są śmieszne, to nie wiem, ktoś ci zabrał poczucie humoru i dał za dużo palców, ponieważ nie potrafisz dobrze pisać wyrazów

Anderworld

co ma liczba palców do prawidlowego na pisania na klawiaturzewyrazow myslalm ze dyskutujemy na temat filmu anie ile kto ma palcow

ocenił(a) film na 10
ewa145

Tylko 25% osob na swiecie potrafi myslec abstrakcyjnie, niestety nie zalapalas sie do elity :(

celebes

zgadzam się z autorem, jest to bardzo nieudolnie zrobiona parodia. Dno 2/10

ocenił(a) film na 9
celebes

najlepsza odpowiedź :) film kultowy, genialny po prostu... szkoda ludzi, którzy są już tak poważni i nie potrafią się śmiać z głupot

ocenił(a) film na 3
natales543

ludzie, ogarnijcie się.. nie chodzi o to żeby kogoś od razu obrażać, tylko żeby wyrazić swoją opinię. a przecież każdy ma prawo mieć swoje zdanie, prawda? moim zdaniem film był dość płytki. cała fabuła i "humor" o którym dyskutujecie nie bardzo przypadł mi do gustu. no ale cóż. jeżeli ktoś lubi takie typy filmów to mi to zwisa. jednakże określenie tego filmu kultowym jest kpiną. poważnie.

ocenił(a) film na 2
anetaxD

Cóż, mam podobne odczucia. Moim zdaniem film był mówiąc delikatnie beznadziejny. Jakoś nie bawiły mnie żarty, które wyszukane raczej nie były a i cała reszta bardziej irytowała niż śmieszyła. Na plus jedynie charakteryzacja. Ode mnie: 2/10

ocenił(a) film na 9
openminded

Film był super ;D Lekkie żarty, świetne zwierzaki z kłami, super humor słowny (chwytliwe nazwy - grzebolog, pikusiozaur, znachorolog), po prostu rzecz zrobiona po to, żeby się pośmiać i świetnie spełnia zadanie ;D Dlatego w gatunku komedii ja daję 8/10, mnie bardzo śmieszył. Tylko nie wyjeżdżajcie mi tu że jestem płytka ;D

ocenił(a) film na 2
Fishhh

Daleki jestem od oceniania ludzi przez pryzmat filmów, które lubią. Moim zdaniem "RRRrrrr!!!" jest prostą komedią bazującą na niewyszukanym humorze, mi osobiście się nie podoba, bo uważam, że jest kiepska, lecz Ty możesz mieć odmienne zdanie, szanuję to, chociaż się z tym nie zgadzam.

ocenił(a) film na 10
openminded

Błagam nie oceniajcie tego genialnego filmu jak nie oglądaliście go z dubbingiem faktycznie napisy lektor nawet 10 minut bym nie wysiedział na takim beznadziejnym filmie ale z dubbingiem nigdy mi się nie znudzi i zawsze będę się śmiał tak jakbym oglądał to pierwszy raz :DD

ocenił(a) film na 7
anetaxD

Jest kultowy, bo zapoczątkował erę filmów "głupio - śmiesznych"

ocenił(a) film na 10
ewa145

jezeli ogladalas/les z lektorem to tak zobacz jeszcze raz z dubbingiem najlepsza komedia arcydzielo to jest

Rock_

no ja właśnie z dubbingiem ogladalam i swojego zdania nie zmienie.

ocenił(a) film na 10
ewa145

haha pozdro nie masz poczucia humoru

Rock_

dziwne że jakieś inne komedie mnie śmieszyly

ocenił(a) film na 8
ewa145

Nudny? Ja wale, no nie kumam. Ja na tym filmie średnio co 15 sekund dostawałem ataku śmiechawy. Denny? To jest durnowata komedia, ma poruszać tematy egzystencjonalno-epistologiczne?

Ewa może tobie po prostu chłopa brakuje, dlatego taka zgorzkniała jesteś?

Saddam_filmweb

to że ty masz dziwne 'poczucie humoru' no to wybacz
<nie wiem czy mam to powtarzać ale na innych komediach się śmialam xd>

ocenił(a) film na 8
ewa145

Dziwne poczucie humoru? A może Ty masz dziwne? Gdzie znajdę definicję "właściwego poczucia humoru"?

A może Ty masz "dziwny gust"? Avatar 9/10?:>

ocenił(a) film na 10
Saddam_filmweb

hahaha :D hahahahah hahahahahah





...hahahahahahahahhahaahha

Rock_

O matko, nienawidzę osób, które kłócą się o to kto ma lepsze poczucie humoru. W końcu każdy śmieje się z czegoś innego.

ocenił(a) film na 10
qlenaa

hahahahahahahahahahahahhahahaah



nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi -.-

ocenił(a) film na 4
Saddam_filmweb

naprawdę nie rozumiem po co ta kłótnia w sumie o nic. Komuś się ten film podoba-świetnie, komuś nie-trudno. Nawet jeśli mam inne zdanie to chyba nie muszę go komuś narzucać! błagam, to już jest żałosne;>

ocenił(a) film na 10
jusizd

nakarm trola :D

ocenił(a) film na 3
Rock_

turlaj dropsa :D

ocenił(a) film na 3
anetaxD

oj, sorry. nie powinnam się zniżać do twojego poziomu. :D

ocenił(a) film na 10
anetaxD

? 'xD' w nicku da sie bardziej znizyc?

ocenił(a) film na 4
Rock_

proszę was, to forum jest po to aby podyskutować o filmie a nie żeby wykłócać się kto ma racje , a tym bardziej nie po to żeby pisać głupoty w stylu "turlaj dropsa". Chyba nie o to tutaj chodzi, prawda!?

jusizd

Dokładnie.

ocenił(a) film na 3
qlenaa

rock_, to miało na celu mnie zniechęcić? próbuj dalej, powodzenia. ^^ lubię tą buźkę więc użyłam ją zamiast typowego '98' lub innych tego typu numerków. za to 'nakarm trola' to takie oryginalne, nieprawdaż? jeśli chodzi o film to nie był najlepszy. natomiast jeśli komuś się taki humor podoba to spoko, oglądajcie sobie. każdy ma swoje zdanie. ty uważasz, że jest rewelacyjny, a ja że marny. i już. skończyłam. xD

ocenił(a) film na 10
anetaxD

znudziłem sie w połowie twojej wypowiedzi -.- btw jak nie wiesz o co chodzi to wracaj do kuchni

Rock_

Jak nie wiesz co napisać to lepiej odejdź od klawiatury. Tekst "wracaj do kuchni" może pasował w okresie "RRRrrrr!!!", ale nie w dzisiejszych czasach. Jak widać urodziłeś się nie w tej epoce co trzeba.

ocenił(a) film na 10
jusizd

Ona zaczeła! ;) dobra juz nie bede :D

ocenił(a) film na 3
Rock_

nakarm trola :D to powinno do CIebie przemówić ;]

ocenił(a) film na 10
anetaxD

Ty no ale na chój drążysz temat -.- nie bratam sie z pospulstwem paszła !

ocenił(a) film na 3
Rock_

nigdzie się nie wybieram :]. ale ok, mogę skończyć temat, gdyż nudzi mnie ta dyskusja ^^

ocenił(a) film na 10
anetaxD

gdyż Oo lizła jezyka i kozakuje ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KiecolPB

weźcie się już uspokójcie, bo aż żal czytać. Komuś się podoba innym nie, ale bez wylgaryzmów. Utrzymójmy jakiś poziom wypowiedzi!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KiecolPB

Mój błąd :P

ocenił(a) film na 10
ewa145

Jak dla mnie to jedna z najlepszych komedii na świecie, a teksty z tego filmu są już kultowe!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones