PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118644}
6,3 102 609
ocen
6,3 10 1 102609
3,5 11
ocen krytyków
RRRrrrr
powrót do forum filmu RRRrrrr!!!

Co sądzicie o aborcji? xD

użytkownik usunięty

Ja uważam, że jeśli kobieta jest w ciąży to za, ale jak nie jest to po co jej aborcja? XDDDD
Kocham ten film <333
Niby film o jaskiniowcach a taki błyskotliwy, ten chumor, te dialogi. Europejczyki jak chcą to umią zrobić dobrą głupawą komedię bez specjalnego sensu, bo np. hamerykancy z tymi swoimi strasznymi filmami, disaster movies, epic movies są żałośni.

Film dużo zyskuje dzięki swojej oryginalności, przedstawiony jest nam świat pierwszych ludzi i ich codzienne życie. Mozna się np. dowiedzieć, że panowie nazywają się Adam albo Adam a panie Ewa, Ewa, Ewa albo Ewa (ale Ewa jest ładniejsze XD). Dużym plusem jest fenomenalny dubbing (równie dobry co w Misji Kleopatrze) autorstwa genialnego Bartosza Wierzbięty i dzięki niemu film zyskuje dodatkowo na chumoże a także na humorze. Jesli szukasz filmu z zabawnymi dialogami i oryginalnym podejściem do epoki kamienia łupanego to z całego serca polecam ten majstersztyk <3

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze, ze Alain Chabat wyróżnia się oryginalnym, świetnym chumorem gdy inni reżyserzy by rozbawić widzów używają tylko humoru. Chabat jest zajebisty <3

ocenił(a) film na 9

Super Film ;) oglądałem go tyle razy ze caly znam na pamiec a i tak się brechtam jak oglądam :D

BunHeaD

A mnie rozśmieszyła twoja wypowiedź prawię równo jak film. Proszę Cię dzieciaku wróć do podstawówki na lekcję języka polskiego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones