PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118644}
6,3 102 609
ocen
6,3 10 1 102609
3,5 11
ocen krytyków
RRRrrrr
powrót do forum filmu RRRrrrr!!!

Fatalny lektor w tv

ocenił(a) film na 5

Ten lektor odbiera cały urok i smaczek tego filmu, kto im to tłumaczył? Beznadziejny lektor
odebrał całą radość oglądania, a tak lubiłam ta komedię, cóż tv potrafi wszystko zepsuć, a
szkoda;( "Piesiozaur" brzmi śmiesznie, a "Yorkimut" co to ma być?!

Dexy

Chociaż nie widziałam wersji z dubbingiem to z wypowiedzi innych osób oraz z filmów typu "Gwiezdne Jaja" albo "But Manitou" mogę przyznać, że lektor potrafi zniszczyć bardzo dużo dobrych tekstów także śmiechu jest automatycznie 5x mniej...

Dexy

Całkowicie sie Tobą zgadzam tego sie normalnie nie dało obejrzeć

Dexy

Racja. Po ciągłym słuchaniu tekstu "zaraz będzie ciemno - zamknij się!" w trakcie Woodstocku, wersja lektora aż kuła w uszy.

Dexy

Najgorsze jest to, że w TV dają tylko wersję z lektorem, a w tym filmie dubbing to to, co śmieszy najbardziej.

Dexy

Aż taka różnica w porównaniu z napisami/dubbingiem?

RafX

I tak trudno ocenić która wersja jest lepiej przetłumaczona, chyba, że się zna francuski.

RafX

Ale da się ocenić, która śmieszniejsza.

ocenił(a) film na 9
Dexy

W pełni się zgadzam. Jak widze że leci w tv to wole włączyć sobie na dvd. Z lektorem nie da się tego ogadać bo film jest zupełnie nie śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones