PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118644}
6,3 102 609
ocen
6,3 10 1 102609
3,5 11
ocen krytyków
RRRrrrr
powrót do forum filmu RRRrrrr!!!

miałam ochotę wyjść z kina........ale nie wyszłam

paula101

no przecież tak źle nie było, ja na przykład ubawiłem się całkiem nieźle, mimo że nie był to to, czego oczekiwałem. A dubbing moim zdaniem naprawde niezły. Wiem że wszyscy rozpuścili się trochę przez obie części Shreka, ale mimo wszystko...

użytkownik usunięty
scuro

faktycznie gdyby dubbing byl lepszy to moze latwiej ogladaloby sie ten film ;)

usmialysmy sie za to z kolezanka, ze tak sie wkopalysmy z tym filmem ;)

BEZNADZIEJA - ale moze to wlasnie smieszy Francuzow, czy ma ktos jakies recenzje z zagranicy ? :) Jestem bardzo ciekawa :D

użytkownik usunięty
paula101

nie zgadzam się z opiniami, dubbing był super a film uważam conajmniej na równi ze Shrekiem 2. FIlm jednak jest ambitny i bez inteligencji na poziomie większym od przeciętnego to połowy nie zrozumie się. Bardzo dużo znalazłem odniesień: Van Hellsing, Shrek, Świat Dysku.

Film jest znakomity, jednak nie jest on dla każdego. Najlepiej przedstawia to cytat: "Ambitny film, dla ambitnych ludzi".

użytkownik usunięty
paula101

ludzie dajcie spokoj! "ambitny film dla ambitnych ludzi"... jezeli przez ambitnych ludzi rozumiec niedorozwoje umyslowe to sie zgadzam. chociaz i dla takich nie sadze zeby ten film okazal sie smieszny. ja osobiscie mam dosyc duzo poczucie humoru. wszyscy moi znajomi to przyznaja, ale chyba jednak za male aby ten film mogl mnie rozsmieszyc. chyba jedyna kwestia ktora odrobine wprawila mnie w smiech to bylo ciagle powtarzajace sie: "- zaraz bedzie ciemno. -Zamknij sie!!!" i tyle chyba dobrego z tego filmu. tez przez chwile mi przeszlo przez mysl aby wyjsc, ale postanowilem zostac zeby przekonac sie w pelni jaka to zenada...

użytkownik usunięty
paula101

Ten film jest fajny i śmieszny.Mieszkam w USA

użytkownik usunięty
paula101

Ten film jest fajny i śmieszny.Mieszkam w USA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones